Seznam doporučeného vybavení ke stažení zde
 • Na koho se mám obrátit, když chci něco vědět o vašem domově?

  Informace o našem zařízení vám podá sociální pracovnice na telefonním čísle 734 367 659 nebo prostřednictvím mailu socialni@cnaverande.cz každý všední den od 7:00 do 15:00 hod.

 • Jak si k vám mám podat žádost?

  Žádost si můžete stáhnout z našich webových stránek, nebo si ji můžete vyzvednout osobně u výše jmenované pracovnice. Budeme rádi, pokud nás osobně navštívíte a budete si moci prohlédnout náš domov. Je vhodné se předem domluvit telefonicky. Pokud již nejste schopen podat žádost sám/a (nemůžete chodit nebo jste např. v nemocnici), požádejte někoho z vašich blízkých nebo sociální sestru v nemocnici, aby vám žádost zajistili a pomohli ji vyplnit.

 • Mám dietu. Jak je to u Vás s jídlem?

  V našem zařízení máme vlastní kuchyni, kde vaříme jak normální tak dietní stravu. Strava je podávána pětkrát denně v jídelně domova nebo na jednotlivých odděleních. V případě alergie na některé potraviny je vhodné, abyste nás o alergii informoval/a a Vaše strava tomu bude přizpůsobena.

 • Můžu si vzít do domova svůj nábytek, televizi, rádio?

  Pokoje jsou zařízeny nábytkem, ale je možné si upravit prostor drobnými předměty, je nutné se domluvit před nástupem do domova. Televizi nebo rádio si po domluvě se spolubydlícími můžete do domova vzít. Poplatky za používání těchto spotřebičů si budete hradit sám/sama.

 • Mám domácího mazlíčka. Můžu si ho k Vám vzít?

  Bohužel toto není možné.

 • Co všechno si mám do domova vzít?

  Před nástupem Vás budeme kontaktovat a informovat, co všechno je nutné abyste měl/a s sebou při nástupu do domova (dokumenty, oblečení, osobní věci). Seznam doporučeného vybavení najdete na stránce CHCI SE STÁT KLIENTEM.

Close

Top