PŘEDNÁŠKA
o kubě

V pátek 4. května 2018 proběhla v našem domově přednáška pro klienty o Kubě. Přednášející, pan Jiří Eminger, cestuje po mnoha zemích světa. O Kubě podal našim klientům krátký zeměpisný a dějepisný přehled, a řadu přírodních, historických a jiných zajímavostí doprovázených krásnými fotografiemi.

MŠE
SVATÁ

Dne 16. 4. 2018 navštívil náš domov pan farář Petr Bouška, aby odsloužil mši svatou pro zájemce z řad klientů. Jedna z klientek svou účast na mši zhodnotila slovy „že se duchovně povznesla a vnitřně zklidnila“.

Vítání
jara

Dne 5. dubna 2018 proběhla v jídelně v CENTRU NA VERANDĚ BEROUN společenská akce pro klienty a jejich příbuzné s názvem "Vítání jara". Klienti si užili občerstvení a hudební doprovod kapely STOPAŘI.


SETKÁNÍ S DĚTMI
Z LODĚNICE

V pondělí 26. března naše klienty navštívily děti z MŠ Loděnice a společně vyráběli květy hyacintů z papíru, ze kterých vznikla optimisticky jarně laděná dekorace na zed´.

Vítání
jara

I přestože za okny ještě leží zbytky sněhu, u nás v domově už se moc těšíme na jaro. A s jarem se u nás opět rozjíždějí aktivizační činnosti pro klienty, mezi nimi výtvarné a pracovní.
Pozvánka

SETKÁNÍ S DĚTMI
Z LODĚNICE

26.2.2018
Dne 26. 2. 2018 klienty našeho domova opět potěšily návštěvou děti z Mateřské školky Loděnice. Vyrobily společně s klienty zasněžené papírové sněhuláky, které si naši klienti vystavili pro radost na pokojích, a zazpívaly pár veselých písniček. Příští návštěvu dětí z MŠ Loděnice očekáváme před Velikonocemi, kdy už se společně naladíme na jarní tématiku.


Top