MEZIGENERAČNÍ SETKÁNÍ

Dne 2. 10. 2018 náš domov v rámci projektu mezigeneračního setkání opět navštívily děti z MŠ Loděnice. Pro klienty našeho domova si přichystaly písničky a tvoření veselých papírových dráčků.

Truhlíky

V září klientky CENTRA NA VERANDĚ BEROUN čerstvě osazují truhlíky s okrasnými rostlinami, které zdobí vchod do našeho domova.

NÁVŠTĚVA PANA PONÁHLÉHO
SE ZVÍŘÁTKY

Ve čtvrtek 16. 8. 2018 navštívil náš domov pan Zdeněk Ponáhlý, který přinesl našim klientům ukázat rozličná zvířátka, která chová ...další


DECHOVÁ
CVIČENÍ

Ve čtvrtek 7. 6. 2018 navštívily náš domov studentky STŘEDNÍ ZRAVOTNICKÉ ŠKOLY pod vedením paní Bc. Marie Krňákové s prezentací dechové rehabilitace. Našim klientům předvedly cviky ...další

MŠE SVATÁ
v květnu

Dne 21. 5. 2018 opět navštívil náš domov pan farář Petr Bouška, aby celebroval mši svatou pro zájemce z řad klientů. Jedna z klientek svou účast na mši zhodnotila, že „se jí to moc líbilo a že by pan farář mohl chodit častěji“.

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ DĚTÍ Z DRUŽINY 3. ZŠ Beroun

Ve čtvrtek 10. 5. 2018 přišly do našeho domova zazpívat děti z družiny 3. ZŠ Beroun s hudebním doprovodem paní vychovatelky Hany Burešové.


Top